Gül Kuvars
Gül Kuvars
Gül Kuvars

Gül Kuvars (ZIN-05)

Fiyat : ₺380,00  + KDV
KDV Dahil : ₺456,00
Toplam Stok Adedi : 0
₺152,00 'den başlayan taksitlerle

GÜL KUVARS

Koşulsuz sevgi, Aşk-Şefkat, Zerafet

Pembe Kuvars takmak, meditasyonda kullanmak, uyku ve vücut konumlandırmaları ve kişinin bulunduğu mekanlarda tutulması için en önemli taşlardan biridir. Bulunduğu eve huzur, birlik, ilişkilerde güven ve aşk titreşimleri yayar.

 

Metafiziksel anlamları; Tam anlamıyla bir aşk; sevgi ve şefkat taşıdır. İlk olarak kendinizi sevmekle başlayan, çevremizdeki eşimizi, kardeşlerimizi, anne-babamızı, dost ve arkadaşlarımızı, bağlı olduğumuz yada olmadığımız toplumları , Dünya’yı, Evren’i ve Yaradan’ı sevmek ile devam eden yolcuğunuzda yanı başınızda size sevgi titreşimleri yollayan bir taştır.

Yaradılanı Yaradan’dan ötürü sevmek anlayışını yayar. Kalbin özü koşulsuz sevgiyi kalpten kalbe taşır. Yalnız insanı Dünya’nın ve Evren’in kalbiyle bağlantıya sokar.

Kalbin almış olduğu yaraları, aldatılmışlıkları, hayal kırıklıklarını, reddedilmeleri iyileştirir ve yeniden güven duygusu ile sarmalar. Huzurlu yapısı ile sakinleştirir ve tolerans kazandırır.

Fiziksel etkileri; Akciğer ve solunum sistemini yüksek sevgi enerjisinin titreşimi ile besler. Sevgisizlikten doğan Anoreksiya, Depresyon, Panik atak, Fobiler, Alkolizm gibi rahatsızlıkların giderilmesinde destek olur. Hormonal denge ve üreme fonksiyonlarının dengeli çalışmasına yardımcı olur.

 

ADET:
1 ADET
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır.
DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ :
www.kozmikmerkez.com
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Kristal Kuvars taşı : Programlanabilirlilik, Enerjilerin büyütür, Hafızayı geliştirir.Bir ışık taşıyandır. Bedeninde taşıyan, takı olarak takan kişilere yüksek bir farkındalık verir. Birlikte kullanılan kristallerin ve taşların enerjilerini büyütür.
KAPLAMA :
24 K Altın Kaplama
MADENİ :
925 ayar gümüştür.
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
RENGİ :
Pembe
SORULARINIZ İÇİN;
0534 5512210'dan whatsapp yazışmaları ile bilgi alabilirsiniz.
ÜRÜNÜN AĞIRLIĞI :
0-5 gr arasında
ÜRÜNÜN BOYU :
2 cm
ÜRÜNÜN ENİ :
1 cm
ZİNCİR UZUNLUĞU :
45 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR