Benzer Ürünler
Nazarlık Kristal Şifa Şişesi
Nazarlık Kristal Şifa Şişesi
Nazarlık Kristal Şifa Şişesi

Nazarlık Kristal Şifa Şişesi (GBBER-04)

Toplam Stok Adedi : 0

NAZARLIK KRİSTAL ŞİFA ŞİŞESİ

KRİSTAL SU ŞİŞELERİNİN ÖZELLİKLERİ :
A.) Temizlemesi kolaydır  G.) 550 mL su tutar  ve 550 gr ağırlığındadır.    E.) Paslanmaz Çelik aksamı vardır D.) Çevre dostudur C.) Sert camdan oluşur B.) Rahat ve dökülmeye karşı korumalı bir kapak 
ÜRÜNÜN BOYU :
25 cm
ÜRÜNÜN AĞIRLIĞI :
350
SORULARINIZ İÇİN;
0534 5512210'dan whatsapp yazışmaları ile bilgi alabilirsiniz.
RENGİ :
Mor Mavi Tonları
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
MADENİ :
Paslanmaz Çelik
ADET:
1 ADET
KRİSTAL SU ŞİŞELERİ NASIL KULLANILIR? :
4. Kristal Su Şişeleri , kristallerin iyileştirici enerjisini vücudumuza hücresel ve titreşim düzeyinde entegre etmenin en iyi yollarından biridir. 3. Kristalleri taşıyan su şişesini tutun ve kendinizi sevme,  kendinize daha fazla uyum sağlama niyetine odaklanın. Niyetiniz, daha mevcut olmanıza yardımcı olmanın yanı sıra kendinizle ilişkinizi geliştirmeye çalışacaktır. 2. Bu şekilde, odaklanmış  bir enerji kristale aktarılabilir ve en nihayetindede kristal de bunu suya aktaracaktır . 1. Kristal su şişesi kullanmadan önce onunla meditasyon yaparak kristalleri uyumlayın. Bunu yapmak için, seçtiğiniz su şişesi için bir niyet tutun. Şişenizi iki elinizin içine alın ve niyetinize derinden odaklanın.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Mavi Dantel Akik- Faydalarından biri, iletişimde zorlanan, sesini çıkaramayan veya konuşması ile etkilemek isteyen kişiler için yararlıdır. Konuşurken kendine güven ve cesaret verir. Ametist taşı : Bağımlılıklardan kurtulma, Korunma, Enerji temizliği en iyi yaptığı konulardır.
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ :
www.kozmikmerkez.com
BİLGİ :
Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz. Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır.
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR